Persoon te water op Wolphaartsweg in Borssele
De brandweer is vrijdagochtend uitgerukt na een melding over een persoon te water op de Wolphaartsweg in Borssele. Bij het incident is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt.
De melding kwam vlak na negen uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Een ambulance werd gealarmeerd. Uit onder andere Nieuwdorp is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Borssele is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Borssele reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Borssele 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.