Reanimatie op Westhavendam in Breskens, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn donderdagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Westhavendam in Breskens. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam donderdagochtend bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Breskens is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Breskens reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Breskens 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 45 keer naar die plaats toe.