Gebouwbrand in Ellewoutsdijk op Koekoek
De brandweer is zondagmiddag uitgerukt voor een brand aan de Koekoek in Ellewoutsdijk. Onbekend is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam ongeveer half vijf in de middag bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer aanwezig. Korpsen uit omliggende plaatsen als Ovezande zijn ook opgeroepen.
Ellewoutsdijk valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zeeland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Ellewoutsdijk gestuurd en moest de ambulance 2 keer naar die plaats toe.