Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A58 in Hansweert
Op de A58 in Hansweert heeft zondagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart voor 8 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Hansweert valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Hansweert, een plaats in de provincie Zeeland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 6 keer naar Hansweert gestuurd en moest de ambulance 10 keer naar die plaats toe.