Ongeval met letsel op Rosierlaan in Krabbendijke

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
9 september 2025 18:40

De hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Rosierlaan in Krabbendijke.

De melding kwam rond kwart voor zeven 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Krabbendijke is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Krabbendijke reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Krabbendijke 11 keer gealarmeerd. De ambulance moest 28 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

18:40
p 1 368667 letsel rosierlaan krabbendijke
 
Alarmcodes
 
1330102 Persinfo Hoek
 
1330101 Persinfo Hoek