Voertuigbrand in Philippine
De brandweer van Philippine is dinsdag 31 december gealarmeerd voor een voertuigbrand. De melding werd om 12:54 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Philippine, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Philippine is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Philippine reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Philippine 8 keer gealarmeerd en moest de ambulance 12 keer naar die plaats toe.