Voertuigbrand op A58 in 's-Heer Arendskerke
De brandweer is dinsdagavond uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de A58 in 's-Heer Arendskerke.
De melding kwam vlak voor acht uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Heinkenszanden Arnemuiden is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
's-Heer Arendskerke is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in 's-Heer Arendskerke reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van 's-Heer Arendskerke 7 keer gealarmeerd. De ambulance moest 9 keer naar die plaats toe.