Gaslekkage op Noordweegseweg in 's-Heer Arendskerke
De brandweer is dinsdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Noordweegseweg in 's-Heer Arendskerke.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Heinkenszand is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
's-Heer Arendskerke is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in 's-Heer Arendskerke reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van 's-Heer Arendskerke 7 keer gealarmeerd. De ambulance moest 8 keer naar die plaats toe.