Assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Geslechtendijk in Sint Jansteen
De brandweer van Sint Jansteen is vrijdag 25 juni gealarmeerd voor een assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Geslechtendijk. De melding werd om 04:51 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Sint Jansteen, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Sint Jansteen is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Sint Jansteen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Sint Jansteen 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 12 keer naar die plaats toe.