Ongeval met letsel op Jozef Israëlslaan in Vlissingen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
21 juli 2025 19:09

De hulpdiensten zijn maandagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Jozef Israëlslaan in Vlissingen.

De melding kwam vlak na zeven uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Vlissingen is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Vlissingen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vlissingen 65 keer gealarmeerd. De ambulance moest 277 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

19:09
p 1 292007 letsel jozef israelslaan vlissingen
 
Alarmcodes
 
1330102 Persinfo Hoek
 
1330101 Persinfo Hoek