Ongeval met letsel op Paul Krugerstraat in Vlissingen
De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Paul Krugerstraat en Badhuisstraat in Vlissingen.
De melding kwam rond kwart voor drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Vlissingen is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Vlissingen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vlissingen 38 keer gealarmeerd. De ambulance moest 270 keer naar die plaats toe.