Ongeval met letsel op Vlissingsestraat in Vlissingen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
20 maart 2026 15:55

De hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Vlissingsestraat in Vlissingen.

De melding kwam vlak voor vier uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Vlissingen is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Vlissingen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vlissingen 38 keer gealarmeerd. De ambulance moest 259 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

15:55
p 1 114951 letsel vlissingsestraat vlissingen
 
Alarmcodes
 
1330102 Persinfo Hoek
 
1330101 Persinfo Hoek