Waterongeval Jan Weugkade in Vlissingen
De brandweer is vrijdagochtend uitgerukt na een melding over een waterongeval op Jan Weugkade in Vlissingen.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Vlissingen is een plaats in de provincie Zeeland en valt onder de P2000-regio Zeeland. De hulpdiensten in Vlissingen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vlissingen 84 keer gealarmeerd. De ambulance moest 350 keer naar die plaats toe.