Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Schimmelpenninck van der Oyeweg in Delfgauw

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
20 juni 2023 14:47

Op de Schimmelpenninck van der Oyeweg in Delfgauw heeft dinsdagmiddag een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 3 's middags. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

Delfgauw is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Delfgauw reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 7 keer naar Delfgauw gestuurd en moest de ambulance 34 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

14:47
prio 1 schimmelpenninck van der oyeweg delfgw voertuig te water
 
Alarmcodes
 
1530875 Persinfo Den Haag