Ambulance met spoed naar Laan der Zeven Linden in Delfgauw
Een ambulance is maandag 7 juli met spoed uitgereden naar Delfgauw voor een medisch incident aan Laan der Zeven Linden. De melding werd om 12:40 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Haaglanden.
Delfgauw is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Delfgauw reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Delfgauw 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 30 keer naar die plaats toe.