Middelbrand op Henri Duparcplantsoen in Den Haag
Aan Henri Duparcplantsoen in Den Haag is in de nacht van maandag op dinsdag een brand in een woning uitgebroken. De brandweer is met verschillende voertuigen op pad. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak vlak na vijf uur 's nachts uit en werd binnen 10 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. De brandweer is gealarmeerd, waarbij onder meer twee tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Haag 856 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.064 keer naar die plaats toe.