Ongeval met letsel op Prinsegracht in Den Haag, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn vrijdagavond uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel op de kruising de Prinsegracht en Korte Beestenmarkt in Den Haag. Behalve een ambulance is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam rond half zeven 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Den Haag is de afgelopen 30 dagen 1.030 keer gealarmeerd. De ambulance moest 6.112 keer naar die plaats toe.