Ongeval met letsel op Wippolderlaan in Den Hoorn
Op de Wippolderlaan in Den Hoorn heeft dinsdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart voor acht in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Den Hoorn is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Hoorn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 23 keer naar Den Hoorn gestuurd. De ambulance moest 120 keer naar die plaats toe.