Voertuig te water Hogenhoorn in Den Hoorn

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
31 juli 2025 21:05

De hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt na een melding over een voertuig te water op Hogenhoorn in Den Hoorn.

De melding kwam vlak na negen uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Den Hoorn is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Hoorn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Den Hoorn is de afgelopen 30 dagen 36 keer gealarmeerd. De ambulance moest 176 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

21:05
prio 1 mcdonald's hogenhoorn denhzh voertuig te water
 
Alarmcodes
 
1530875 Persinfo Den Haag