Assistentie bij reanimatie op Leeuwerik in Kwintsheul
De brandweer van Kwintsheul is maandag 21 maart gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op Leeuwerik. De melding werd om 21:19 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Kwintsheul, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Kwintsheul is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Kwintsheul reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Kwintsheul 4 keer gealarmeerd en moest de ambulance 28 keer naar die plaats toe.