Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op A4 in Leidschendam
Op de A4 in Leidschendam heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart over vier 's middags. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Leidschendam valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Leidschendam, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 63 keer naar Leidschendam gestuurd en moest de ambulance 381 keer naar die plaats toe.