Ongeval met letsel op Noordsingel in Leidschendam
De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Noordsingel in Leidschendam.
De melding kwam vlak voor twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Leidschendam is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Leidschendam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Leidschendam is de afgelopen 30 dagen 122 keer gealarmeerd. De ambulance moest 421 keer naar die plaats toe.