Gaslekkage op Zegge in Nootdorp
De brandweer is maandagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Zegge in Nootdorp.
De melding kwam vlak na vijf uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Nootdorp is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Nootdorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nootdorp 28 keer gealarmeerd. De ambulance moest 66 keer naar die plaats toe.