Ongeval met letsel op Prinses Beatrixstraat in Nootdorp
De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Prinses Beatrixstraat en Laan van Nootdorp in Nootdorp.
De melding kwam rond kwart voor drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Nootdorp is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Nootdorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Nootdorp is de afgelopen 30 dagen 18 keer gealarmeerd. De ambulance moest 123 keer naar die plaats toe.