Ongeval met letsel op Mgr Bekkerslaan in Rijswijk

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
4 juli 2025 21:40

De hulpdiensten zijn vrijdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Mgr Bekkerslaan en Sir Winston Churchillln in Rijswijk.

De melding kwam rond kwart voor tien 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Rijswijk is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Rijswijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Rijswijk is de afgelopen 30 dagen 110 keer gealarmeerd. De ambulance moest 525 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

21:40
prio 1 mgr bekkerslaan sir winston churchillln rijszh ongeval wegvervoer letsel
 
Alarmcodes
 
1530875 Persinfo Den Haag