Traumaheli gealarmeerd voor incident aan Bloemcamplaan in Wassenaar
Een ambulance is vrijdag 2 februari met spoed uitgereden naar Wassenaar voor een medisch incident aan de Bloemcamplaan. Ook is er een traumahelikopter gealarmeerd. De melding werd om 20:41 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Haaglanden.
Wassenaar is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Wassenaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 59 keer naar Wassenaar gestuurd en moest de ambulance 179 keer naar die plaats toe.