Voertuig te water N222 in Wateringen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
1 juli 2025 22:18

De hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt na een melding over een voertuig te water op N222 in Wateringen.

De melding kwam rond kwart over tien 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.

Wateringen is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Wateringen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Wateringen is de afgelopen 30 dagen 11 keer gealarmeerd. De ambulance moest 95 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

22:18
prio 1 n222 li - de westlandroute wateri voertuig te water
 
Alarmcodes
 
1530875 Persinfo Den Haag