Ongeval met letsel op Boerhaavelaan in Zoetermeer

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
6 september 2025 01:08

De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Boerhaavelaan in Zoetermeer.

De melding kwam vlak na een uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Zoetermeer is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Zoetermeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Zoetermeer is de afgelopen 30 dagen 125 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.050 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

01:08
prio 1 boerhaavelaan zoetmr ongeval wegvervoer letsel
 
Alarmcodes
 
1530875 Persinfo Den Haag