Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Denemarkenlaan in Hazerswoude-Dorp
Bij een ongeval op de Denemarkenlaan in Hazerswoude-Dorp is dinsdagavond een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde vlak na zeven uur 's avonds. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
Hazerswoude-Dorp valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 13 keer naar Hazerswoude-Dorp gestuurd en moest de ambulance 32 keer naar die plaats toe.