Persoon te water op Maartensheem in Hillegom, traumaheli gealarmeerd
Door nog onbekende oorzaak is vrijdagavond mogelijk iemand gewond geraakt toen deze in het water terecht kwam.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 8 in de avond bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook zijn er drie ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
Hillegom is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland. De hulpdiensten in Hillegom reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hillegom 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.