Hulpdiensten uitgerukt voor persoon te water op Hondsdijk in Koudekerk aan den rijn
Door nog onbekende oorzaak is maandagmiddag mogelijk iemand gewond geraakt toen deze in het water terecht kwam.
Het incident gebeurde rond tien over half 3 's middags. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niet bekend.
Koudekerk aan den rijn is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland. De hulpdiensten in Koudekerk aan den rijn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Koudekerk aan den rijn 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.