Ongeval met letsel op Broekplein in Leiden
De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan het Broekplein in Leiden.
De melding kwam vlak na vier uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Leiden is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Leiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Leiden 175 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.075 keer naar die plaats toe.