Ongeval met letsel op Achthovenerweg in Leiderdorp, traumaheli gealarmeerd
Bij een aanrijding op de Achthovenerweg in Leiderdorp zijn zaterdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam rond half 9 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. Er zijn ook drie ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Leiderdorp valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Leiderdorp, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 22 keer naar Leiderdorp gestuurden moest 217 keer naar die plaats toe.