Traumaheli gealarmeerd voor incident aan Ommedijk in Leiderdorp
Een ambulance is dinsdag 19 december met spoed uitgereden naar Leiderdorp voor een medisch incident aan de Ommedijk. Ook is er een traumahelikopter gealarmeerd. De melding werd om 13:16 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Hollands Midden.
Leiderdorp valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 37 keer naar Leiderdorp gestuurd en moest de ambulance 281 keer naar die plaats toe.