Ongeval met letsel op Keizershof in Leiderdorp
De hulpdiensten zijn donderdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Keizershof in Leiderdorp.
De melding kwam rond kwart voor negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Leiderdorp is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Leiderdorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Leiderdorp 43 keer gealarmeerd. De ambulance moest 252 keer naar die plaats toe.