Traumaheli naar Johan Frisoplantsoen in Moerkapelle
Zondag 21 maart is de traumaheli naar Johan Frisoplantsoen in Moerkapelle gegaan. De melding werd om 16:46 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Hollands Midden.
Moerkapelle is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Moerkapelle reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Moerkapelle 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.