Gaslekkage op 's-Gravenweg in Nieuwerkerk aan den IJssel
De brandweer is maandagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de 's-Gravenweg in Nieuwerkerk aan den IJssel.
De melding kwam rond kwart over elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Nieuwerkerk aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Nieuwerkerk aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nieuwerkerk aan den IJssel 43 keer gealarmeerd. De ambulance moest 110 keer naar die plaats toe.