Ongeval met letsel op Europalaan in Nieuwerkerk aan den IJssel

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
19 juli 2026 05:53

De hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Europalaan in Nieuwerkerk aan den IJssel.

De melding kwam vlak voor zes uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Nieuwerkerk aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Nieuwerkerk aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Nieuwerkerk aan den IJssel is de afgelopen 30 dagen 67 keer gealarmeerd. De ambulance moest 146 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

05:53
prio 4 europalaan nwkkij ongeval wegvervoer letsel
 
Alarmcodes
 
1533999 Persinfo Alphen Aan Den Rijn