Gaslekkage op Duinschooten in Noordwijkerhout
De brandweer is woensdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op Duinschooten in Noordwijkerhout.
De melding kwam rond kwart over negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Noordwijkerhout is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Noordwijkerhout reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Noordwijkerhout is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 88 keer naar die plaats toe.