Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Floraweg in Roelofarendsveen
Op de Floraweg in Roelofarendsveen heeft zondagnacht een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam vlak na vier uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Roelofarendsveen valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Roelofarendsveen, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 5 keer naar Roelofarendsveen gestuurd. De ambulance moest 31 keer naar die plaats toe.