Ongeval met letsel op Braassemdreef in Roelofarendsveen
De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Braassemdreef en Smaragd in Roelofarendsveen.
De melding kwam vlak voor vijf uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Roelofarendsveen is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Roelofarendsveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Roelofarendsveen is de afgelopen 30 dagen 9 keer gealarmeerd. De ambulance moest 54 keer naar die plaats toe.