Ongeval met letsel op Noordkade in Waddinxveen, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn vrijdagmiddag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de Noordkade in Waddinxveen. Behalve een ambulance is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam vlak voor vier uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is, behalve de traumahelikopter, een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Waddinxveen is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Waddinxveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Waddinxveen 99 keer gealarmeerd. De ambulance moest 210 keer naar die plaats toe.