Scheepvaartbrand op Oudelandsedijk in Woubrugge
Dinsdagochtend is brand uitgebroken aan de Oudelandsedijk in Woubrugge. Het is nog niet bekend wat de oorzaak van de brand is.
De brand brak iets voor twaalf uur in de ochtend uit. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit. Uit onder andere Roelofarendsveen zijn brandweerlieden komen helpen.
Woubrugge valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 4 keer naar Woubrugge gestuurd en moest de ambulance 5 keer naar die plaats toe.