Het incident, dat met gepaste spoed naar Bloksedijk in Achthuizen middelbrand
Op Bloksedijk in Achthuizen heeft maandag 14 augustus brand gewoed. Over de oorzaak van Middelbrand om 18:42 werd opgeschaald naar middelbrand, is nog niets bekend. De politie is met gepaste spoed ter plaatse gegaan.
Achthuizen is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Achthuizen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Achthuizen 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 7 keer naar die plaats toe.