Traumaheli met spoed naar Prins Bernhardstraat in Asten
Woensdag 29 juli is de traumaheli met spoed naar de Prins Bernhardstraat in Asten gegaan. De melding werd om 21:49 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Rotterdam-Rijnmond.
Asten is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Asten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Asten 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 150 keer naar die plaats toe.