Reanimatie op Van der Waalsstraat in Bleiswijk, traumaheli gealarmeerd
De hulpdiensten zijn zondagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Van der Waalsstraat in Bleiswijk. De melding kwam rond kwart over 9 bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen en ook de traumahelikopter is gealarmeerd.
De plaats Bleiswijk valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Bleiswijk, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bleiswijk 16 keer gealarmeerd en moest de ambulance 37 keer naar die plaats toe.