Ongeval met letsel op G J van den Boogerdweg in Brielle
De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de G J van den Boogerdweg in Brielle.
De melding kwam rond kwart voor één 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Brielle is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Brielle reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Brielle 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 111 keer naar die plaats toe.