Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Abram van Rijckevorselweg in Capelle aan den ijssel
Op de Abram van Rijckevorselweg in Capelle aan den ijssel heeft vrijdagnacht een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 1 in de nacht. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Capelle aan den ijssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Zuid-Holland. De hulpdiensten in Capelle aan den ijssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Capelle aan den ijssel 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.