Ongeval met letsel op A20 in Capelle aan den IJssel
Op de A20 in Capelle aan den IJssel heeft donderdagochtend een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over zeven in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Capelle aan den IJssel valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Capelle aan den IJssel, een plaats in de provincie Zuid-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 67 keer naar Capelle aan den IJssel gestuurd. De ambulance moest 546 keer naar die plaats toe.