Voertuigbrand op Abram van Rijckevorselweg in Capelle aan den IJssel
De brandweer is in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de Abram van Rijckevorselweg in Capelle aan den IJssel.
De melding kwam rond kwart voor zes 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Capelle aan den IJssel is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Capelle aan den IJssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Capelle aan den IJssel is de afgelopen 30 dagen 68 keer gealarmeerd. De ambulance moest 639 keer naar die plaats toe.